Teslimat Ve Sevkiyat

Ödeme ve Teslimat


Ödemelerinizi; Banka Havalesi veya EFT olarak hesabımızın bulunduğu bankalardan birine yapabilirsiniz. Havale veya EFT ile yapılan ödemelerde dekontunuzu info@kalizahome.com 
mail adresine göndermeniz siparişin işleme alınma sürecini hızlandıracaktır.

Sipariş Bedeli İadesi;

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; 3 (üç) iş günü içerisinde ürün bedeli hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade edilecektir. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.


Ürün hasarlı ise; hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0216 484 84 18 numaralı faksa gönderin ve durumu info@kalizahome.com mail adresine bildiriniz.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde siparişiniz ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.1) Para Transfer ile
 Ödemeyi, Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) olarak hesabımızın bulunduğu bankalardan herhangi birisine yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartı ile
 Alışverişlerinizi sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile yapabilirsiniz. Kredi kartınıza online ödeme imkânlarımızdan yararlanabilir taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

3) Sipariş Bedeli İadesi
 Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Kaliza Home 3(üç) iş günü içerisinde ödenmesi gereken bedeli hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat
 Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Şirketimizden ürünleri direk kendiniz teslim alabilir veya 
kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz. Kendinizin teslim alacağı siparişler için müşteri temsilcilerimize bilgi vermeniz gerekmektedir. Saat 15:00'a kadar verilen ve stokta bulunan siparişleriniz, sipariş onayınızı takiben 3 iş günü içerisinde firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmasına teslim edilir. 15:00 sonrası siparişleriniz takip eden iş günü içerisinde işleme alınır. Kargo ücretini işlem sırasında sipariş ekranında görebilirsiniz. Mobilya kategorisinde yer alan ürünlerimizde siparişle çalışıldığından kargoya teslim süresi ortalama 10-12 iş günüdür.

Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerli olup, KKTC ve yurtdışı teslimat fiyatlandırması ile ilgili müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.